مرکز اینترنت

اینترنت سنتر

مرکز اینترنت

اینترنت سنتر

در این وبلاگ کلیه خدمات اینترنتی ارائه می گردد.

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۹ ثبت شده است

می‌توانید سراغ لغات غامض و قلمبه‌سلمبه انگلیسی بروید (البته اگر عشق انگلیسی هستید.). یکی از وجه تشابه های همه زبان های هندی-اروپایی داشتن بن ثابت برای افعال است. ساختارهای گرامری دیگری مثل ضمایر، استفاده از افعال و … در این دو زبان مشابه است.

این بدین خاطر است که در همه زبان‌ها کلماتی هستند که کاربرد بیشتری در مکالمات روزمره دارند که باز هم با یک جستجوی ساده می‌توانید فهرست این کلمات پرکاربرد را برای هر زبانی در فضای وب پیدا کنید. (فهرست ۳۰۰ کلمه پرکاربرد انگلیسی را در مقاله بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی گذاشته‌ام که می‌توانید دانلود کنید.

یادگیری سریع زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تردیدی نیست که همه به دنبال این هستند که رمز و یا کلیدی برای یادگیری آسان و سریع زبان انگلیسی پیدا کنند تا هر طور شده بالاخره شاخ غول یادگیری زبان انگلیسی را بشکنند.

البته یادگیری این ضمایر معمولا خیلی سخت نیست و با کمی تمرین می توانید به آنها مسلط شوید.

سریع لغات انگلیسی با سرگرمی، راه پیش روی شما به مراتب آسون تر و لذت بخش تر پس سعی کنید مطالب و کپشن های مجلات را با دقت بیشتری بخوانید و به دنبال معانی لغات جدید باشید تا بتوانید مطلب مورد نظر را به خوبی درک کنید.

باید محتوایی را که برای خواندن و یادگیری زبان انتخاب ‌کنید مناسب سطح شما باشد.

لغات جدید انگلیسی را همچنین می‌توانید روی گوشی و دستگاه‌های هوشمند خود نیز ذخیره نمایید (تا همیشه و همه‌جا با خودتان همراه داشته باشید).

البته در تفاوت‌های فردی و داشتن استعدادهای مختلف توسط افراد مختلف تردیدی نیست اما لازم به گفتن نیست که همه افراد بلااستثنا استعداد یادگیری زبان دوم را دارند با توجه به اینکه حداقل یک زبان را همه با تسلط کامل و روان بلد هستیم (زبان مادری!).

انگلیسی زبان اصلی تجارت است و تقریباً یک ضرورت برای صحبت کردن به زبان انگلیسی در صورت ورود به نیروی کار جهانی تبدیل شده است.

اگرچه یادگیری زبان انگلیسی می تواند چالش برانگیز و وقت گیر باشد، اما می بینیم که یادگیری آن نیز بسیار ارزشمند است و می تواند فرصت های بسیاری ایجاد کند!
 

  • web kadeh

یادگیری زبان انگلیسی می تواند در پیگیری و به دست آوردن فرصت های شغلی بیشتر به شما کمک کند. یادگیری حجم زیادی از لغات، بدون آنکه بتوانید از آن‌ها به درستی استفاده کنید،تاثیر چندانی در مکالمهٔ شما ندارد. لذا باید با شناخت روش‌های یادگیری مؤثر لغات انگلیسی ، لغات را به حافظهٔ بلند مدت بسپارید و یاد بگیرید از لغت‌ها، در جایگاه درستی در جملات، استفاده کنید.

در کلاس‌های آموزش زبان ایران آکسفورد کنونی با ۱۰ تا ۲۰ زبان‌آموز در هر کلاس عملا به هر زبان‌آموز بیشتر از یک تا دو دقیقه زمان برای حرف زدن و تمرین صحبت کردن انگلیسی زمان نمی‌رسد و باقی زمان کلاس زبان‌آموز در حال گوش دادن به انگلیسی دست‌وپاشکسته‌ی مدرس و همکلاسی‌های خود است. یادگیری سریع زبان انگلیسی با فلش کارت برای ذهن درست مانند یک بازی است که باعث می شود راحت تر و سریع تر مطالب مورد نظرتان را به ذهن بسپارید.

سعی کنید برای یادگیری سریع زبان انگلیسی لغات را به شکل اصطلاحات مختلف و جذاب و در متن بیاموزید. این روش باعث می شود تا مدت ها معنی لغت در ذهنتان باقی بماند تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر خوب می شد اگر زبان انگلیسی را در خانه ی خودتان یاد می گرفتید؟ فارسی و انگلیسی خویشاوندان دور هستند: گرچه خویشاوندی فارسی و انگلیسی نسبتا دور است اما همچنان ساختارهای مشابه زیادی بین دو زبان وجود دارد.

همچنین اپلیکیشن‌های وجود دارند که مخصوص ایجاد فلش‌کارت هستند. شما می‌توانید از این اپلیکیشن‌ها برای ایجاد فلش کارت‌های انگلیسی نهایت بهره را ببرید. داستان انگلیسی لذت یادگیری زبان انگلیسی را دوچندان می کند. داستان ها هنگام گوش دادن یا خواندن، تمام مغز شما را درگیر می کنند.

با یادگیری زبان انگلیسی ، می توانید مترجم ، معلم زبان یا یک متخصص بازاریابی انگلیسی برای یک شرکت جهانی شوید. چرا یادگیری زبان انگلیسی و صحبت کردن با این زبان از اهمیت زیادی برخوردار است؟

  • web kadeh