مرکز اینترنت

اینترنت سنتر

مرکز اینترنت

اینترنت سنتر

در این وبلاگ کلیه خدمات اینترنتی ارائه می گردد.

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۰ ثبت شده است

 در بخشنامه ابلاغی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید شده است که فرایند نقل و انتقالات در راستای عدم تمرکز و ایجاد توازن، رفع کمبود نیروی انسانی شاغل در واحد های آموزشی و استفاده بهینه از سرمایه نیروی انسانی، افزایش بهره وری کارکنان، افزایش رضایت شغلی، کمک به تأمین رفاه و آسایش نسبی فرهنگیان و تسریع و تسهیل امور مربوط به انتقال کارکنان صورت می گیرد.

شرایط نقل و انتقال بین استانی

- فرایند نقل و انتقال بین استانی بر اساس شیوه نامه وزارت آموزش و پرورش در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، مطابق جدول زمانبندی پیوست و از طریق سامانه profile.medu.ir انجام خواهد شد.

- مبنای انتقال در سامانه جامع منابع انسانی، عدم نیاز مبداء و نیاز مقصد است.

- امور اداری مناطق مکلف اند به تمامی منتقلین موقت (ورودی و خروجی سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹) اطلاع رسانی کنند که جهت تعیین وضعیت اشتغال و یا انتقال (تمدید انتقال) حداکثر تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ به اداره مبدا خدمتی خود مراجعه کنند. بدیهی است به کار گیری و ساماندهی نیروهای موقت ورودی سال قبل بدون انجام روند قانونی و تأیید نهایی در سامانه hrm در سال تحصیلی جدید تخلف محسوب می شود.

- به استناد ماده ۹ مصوبه ۲ آذر ۱۳۹۹ هیئت وزیران انتقال دائم به کلان شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم، کرج و مشهد ممنوع بوده و صرفا درخواست مأموریت (انتقال موقت) متقاضیان قابل بررسی است. لذا متقاضیان انتقال به این شهرها فقط مجاز به ارائه درخواست انتقال موقت هستند.

- هر گونه ثبت درخواست خارج از سامانه و یا پس از مهلت تعیین شده قابل پذیرش و اقدام نخواهد بود.

- در شرایط خاص، پذیرش تقاضای انصراف از انتقال پس از اعلام نتایج، در صورت موافقت ادارات کل مبدأ و مقصد و حداکثر تا ۳۱ شهریور جاری قابل انجام خواهد بود. در صورت موافقت با انصراف، این افراد تا دو سال مجوز شرکت در فرآیند نقل و انتقالات را نخواهند داشت.

شایان ذکر است با توجه به عدم نیاز به نیروی دبیر خانم ( دوره متوسطه اول و دوم)، انتقال به مناطق شمالی بسیار محدود و خاص بعضی از رشته های مورد نیاز براساس نیاز سنجی مناطق صورت می گیرد.

  • web kadeh

با این کار میتوانید برنامهای منظم برای آبیاری داشته باشید تا گلها با مشکل کمبود آب مواجه نشوند. در نهایت، انتهای آزاد خط لوله را میتوانید با بست انتهاییِ عینکی شکل مسدود کنید؛ برای این کار کافیست انتهای لوله را متوالیاً از دو سوراخ بست انتهایی عبور دهید. با پیچاندن سری قطرهچکانها میتوانید آبدهی آنها را بهدلخواه تنظیم کنید. بوم های سقفی در انواع مختلفی تولید می شوند و متناسب با شرایط مختلف می توان از آنها استفاده کرد. 1. اگر کوچکترین نشانهای از ضعیفشدن باتریها مشاهده کردید بهتر است آنها را تعویض کنید. اگر بخواهیم انواع دستگاه کارواش نظافتی را معرفی کنیم؛ می توانیم به طور کلی در سه نوع دستگاه کارواش صنعتی، نیمه صنعتی و کارواش خانگی نام ببریم. مجموعه پمپ و موتور که به عنوان یکی از لوازم کارواش صنعتی اصلی مورد استفاده قرار می گیرد، از دو جزء اساسی موتور پیستونی پرفشار و موتور الکتریکی محرک پمپ تشکیل شده است.

عوامل مهم در انتخاب یک کمپرسور خوب قدرت موتور آن در مکش هوا به داخل، ظرفیت مخزن متراکم­کننده و سطح فشار هوای تولید شده می باشد. پس برای یک منزل ویلایی که تمام مصرف آب آن در طبقه همکف یا زیر زمین است و یک اپارتمانی که در طبقه ششم یک ساختمان قرار دارد پمپ های متفاوتی از لحاظ قدرت استفاده می شود.اغلب پمپ هایی که الان در بازار موجود هستند چینی هستند. با خرید این چهار وسیله اصلی و همچنین وسایل دیگر مثل شیلنگ مخصوص و دسته لانس شما می توانید یک کارواش با امکانات کامل ایجاد کرده و کار شستشو انواع خودرو، دیواره­ها و زمین­های بزرگ، فضای داخلی استخرهای کشاورزی و نماهای گسترده ساختمان را انجام دهید. همچنین پمپهای کارواشهای کارچر آلمان مجهز به تکنولوژی خنککنندگی به وسیلهی آب عبوری میباشند که این امر سبب کنترل دمای موتور و پمپ دستگاه کارواش شده و به وسیله امکان کارکرد طولانی مدت را میدهد. همچنین از خروجی کمپرسور برای انتقال هوای پرفشار به مخزن کف­پاش استفاده می شود. در تعریف باید بگوییم که کارواش صنعتی شامل عملیات شستشو پرقدرت با کف، تمیزی با آب پرفشار و جمع­آوری اضافات و کثیفی­ها می باشد که در حجمی بزرگتر و گسترده­تر از کاربردهای خانگی انجام می شود.

این آب پرفشار سپس توسط شیلنگ و دسته لانس که به انتهای شیلنگ متصل است، برای عملیات شستشو و تمیزی با آب استفاده می شود. زمانی که آب پاش روشن باشد قسمت سری آن به بیرون از زمین می آید و هنگام خاموش کردن به داخل زمین می رود. تفنگی قطع و وصل شدن جریان آب را بدون نیاز به روشن و خاموش کردن دستگاه کنترل می کند. این سری آب پاش هانتر دارای مدل های با سری مختلف است که معمولا” با رنگ آن شناخته می شوند. بدنه این کمپرسور از جنس آلومینیوم بوده و دارای موتوری تکفاز با قدرت 2 اسب بخار می باشد که توسط شرکت آب نیرو نیز عرضه می شود. برای تهیه یک جارو پرقدرت برای کارواش می توانید نمونه های ارائه شده توسط شرکت آب نیرو را بررسی کنید که در شکل­های زیر نیز نمایش داده شده است. هر چقدر هوا خشک تر باشد ، آب راحت تر می تواند تبخیر شود و تاثیر سرمایش بیشتر نمایان می شود. دستگاه کارواش اتوماتیک در دو مدل کارواش دروازه ای و کارواش تونلی موجود می باشد که در مدل کارواش دروازه ای خودرو ثابت بوده و دستگاه به صورت اتوماتیک روی ریل ها عقب و جلو رفته و عملیات شستشو و خشک کردن خودرو را انجام می دهد و در کارواش تونلی خودرو روی ریل متحرک رفته و توسط آن به صورت اتوماتیک داخل تونل جهت عملیات شستشو و در انتها خشک شدن بدنه می رود.

به دلیل دمای بالای آب، از جت واش آبگرم علاوه بر شستشوی صنعتی به منظور ضدعفونی کردن نیز استفاده می نماید. یکی دیگر از لوازم کارواش صنعتی کمپرسور باد می باشد که برای تولید باد با فشار بالا استفاده می شود. لیست قیمت لوازم جانبی کارواش در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف لوازم جانبی کارواش مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های لوازم جانبی کارواش مقایسه کنید. اگر تجهیزات جانبی بجز تجهیزات پیش فرض بر روی دستگاه قرار گیرد، قیمت واترجت بالاتر می رود. تجهیزات و لوازم جانبی مورد نیاز کارواش بخار چیست؟ از قطعات پمپ کارواش جانبی که بکار برده می شوند، شیلنگ و دسته لانس را از سری پمپ برتولینی می توان نام برد. با درک این ایراد بزرگ شرکت برتولینی از اوایل دهه 70 میلادی یک جهش انقلابی در حوزه تولید پمپ های پیستونی صنعتی در خود ایجاد کرد. پمپ کارواش برتولینی تقریباً یک قرن است که برتولینی پمپ های پیستونی را در منطقه Romagna در شمال ایتالیا طراحی، توسعه و تولید می کند. از لحاظ منبع تغذیه دو نوع واترجت طراحی و تولید می شود، واترجت برقی و واتر جت صنعتی بنزینی یا دیزلی.

خرید تایمر آبیاری

  • web kadeh